Normalleşme Süreci

Spor Salonlarında Rezervasyonun Önemi ve Pandemi’de Salonların Sağlıklı Kullanımı

Değerli Salon Sahipleri,

Global ölçekte yaşamakta olduğumuz Pandemi (Covid-19 Salgını) ilk olarak ve de en çok sağlıklı yaşamımızın önemli bir parçası olan salonlarımızı etkilemiş ve etkilerini de maalesef sürdürmeye devam etmektedir. Her ne kadar ülkemizde bir iyileşme sürecine girildiği görülse de mevcut virüsün mutasyona uğramasına ilişkin riskler, henüz bir aşının bulunamaması ve olası gelecek salgınlara ilişkin bilimsel beklentiler insanoğlunu yeni bir yaşam biçimine sürükleyeceği öngörülmektedir. Dolayısıyla ülkemizde alınan tedbirlerin de gösterdiği gibi salgının etkisi altında sağlıklı yaşamanın yollarını bulmak ve bunu uygulamak zorunda kalacağımız her geçen gün daha fazla belirginleşmektedir.

Salonlarımızın salgın etkisi altında sağlıklı bir biçimde kullanılabilmesi için alınabilecek en önemli tedbirlerden biri de salonun kapasitesine göre üyelerin salona kabul edilmesinin kontrollü bir biçimde yönetilmesidir. Böylece salonda spor yapacak üyelerin salon atmosferine olası bir virüs bulaşmasına neden olma riskleri en aza indirilebilecektir. Tabii ki salonun havalandırması, üyeler arasındaki mesafelerin korunması, dezenfektan kullanımı ve hijyen de öne çıkacak diğer önemli tedbirlerdir.

WoPro olarak 5 yıldır aktif rezervasyon sistemimizle salonlarımıza hizmet vermekteyiz. WoPro daki rezervasyonun ön plana çıkmasının temel güdüsü CrossFit yapan salonlarda üyelerin birlikte wod katılımlarının ve aynı zamanda salonlarımızın daha aktif kullanılmalarının sağlanması olarak ifade edilebilir. Ancak mevcut salgında rezervasyonun tüm salonlar için de hayati bir önem kazandığı görülmektedir.

Salgında evde kaldığımız günleri bizler de WoPro yu geliştirmek için kullandık. Salon yönetiminde WoPro rezervasyon sistemimizi daha güçlü bir platformda revizyona giderek sizler için yeniledik.

Yeni özeliklerini keşfetmeniz için 1 ay ücretsiz kullanım ile deneyileyebilirsiniz.

Yeni özellikleri ve detaylı bilgi için bize 0506 19 19 384 ulaşabilirsiniz.

Sağlıkla Kalın 

Hadi Başlayalım